Dietetyk

 

Nie mogę obiecać, że dzięki właściwym posiłkom będziesz celniej rzucał, szybciej biegał czy uczył się lepiej, jednak gwarantuję, że będziesz miał siłę by więcej trenować i efektywniej pracować”.

Agnieszka Danielewicz, dietetyk

 

Kim jestem:

 Doświadczony dietetyk, wykładowca i trener motywacyjny z certyfikatem MBT, T&T, właściciel Instytutu Eligo.

Autorka publikacji i metod wspierania w zmianie nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży.
Od 10 lat tworzy i wspiera merytorycznie programy z obszaru promocji zdrowego odżywiania.W latach 2012 -2015 szef zespołu dietetyków w gdańskim programie
"6-10-14 dla Zdrowia", współtwórca procedur interwencji dietetycznych w ogólnopolskim programie przeciwdziałania cukrzycy "Po Zdro". Opracowała i wdrażała procedurę diagnozy nawyków żywieniowych dzieci dla Gdańskiego Ośrodka Promocji Zdrowia.
Konsultant naukowy systemów informatycznych dotyczących wykorzystania nowych technologii IT do celów promocji zdrowia, eHealthPromotion.
Na co dzień mama dwójki koszykarzy i zapalony kibic sportów drużynowych.

Co jest ważne, aby zmiana była możliwa?

 • Pasja - każdy jest pierwszy i wyjątkowy. Zależy mi na efektach Waszej pracy nad sobą. Wspieram Ciebie w dążeniu do celu.
 • Bezpieczeństwo – zachęcam do racjonalnych i realnych zmian w stylu życia. Nie popieram stosowania szybkich, szokowych diet.
 • Atmosfera – w gabinecie Eligo czas płynie wolniej, a zmiany na lepsze zachodzą szybciej.
 • Profesjonalizm - jestem wierna etyce pracy, cechuje mnie indywidualne podejście i elastyczność w działaniu, szanuję i doceniam Twoją pracę nad sobą.
 • Skuteczność – cieszy nas już 10 rok pracy z Wami i Waszymi sukcesami.

Z kim pracuję?

 • Dzieci i młodzież ze zdiagnozowanymi zaburzeniami masy ciała (otyłość, niedowaga)- praca w obecności rodziców lub opiekunów.
 • Dzieci i młodzież we wzmożonym wysiłku fizycznym w tym planowanie żywienia około treningowego- praca w obecności rodziców lub opiekunów.
 • Dzieci i młodzież w obszarze diagnozy aktualnego stanu odżywienia i analizy zachowań żywieniowych, spotkanie w obecności rodziców lub opiekunów.
 • Rodzicami dzieci uczących się- praca autorską metodą diagnostyczną mająca na celu wzmocnić obszary pozytywne i skorygować nieprawidłowości– spotkanie prowadzone z/ lub bez udziału dziecka (zależności od indywidualnej potrzeby rodziny).
 • Młodzież w okresie dorastania z możliwością pracy indywidualnej z nastolatkiem obejmująca analizę zachowań zdrowotnych z elementami pracy coachingowej (trenerskiej).
 • w wybranych przypadkach z osobami dorosłymi i seniorami

Metody pracy

Pierwsze spotkanie. Obejmuje całościowy wywiad żywieniowy oraz pomiar składu ciała na profesjonalnym urządzeniu Tanita SC330. Koncentrujemy się na zidentyfikowaniu obszarów do zmiany i edukacji żywieniowej. Spotkanie trwa około 1 godziny i kończy się ustaleniem indywidualnego planu postępowania. Pierwszy jadłospis wraz z pomiarem i komentarzem pacjent otrzymuje droga mailową do 7 dni roboczych.
Cena: 200 zł

Monitorowanie zmiany. Obejmuje pomiar kontrolny, omówienie  efektów dotychczasowej pracy, wytyczenie kolejnych celów i opracowanie kolejnego tygodniowego jadłospisu lub organizacji żywienia. Jadłospis przesyłamy droga mailową do 7 dni roboczych. 
Cena: 150zł z nowym jadłospisem, 100zł bez jadłospisu,

Analiza zachowań żywieniowych. Obejmuje godzinne spotkanie z dietetykiem, podczas którego przeprowadza analizę zachowań żywieniowych. Przeznaczona jest w szczególności dla dzieci
i młodzieży szkolnej. Po zakończonym spotkaniu z rodziną opracowywana jestspersonalizowana analiza wraz z dobrymi praktykami i wskazówkami dotyczącymi zamiany zachowań niewłaściwych. Opracowanie przesyłamy droga mailową do 7 dni roboczych. 
Cena: 150zł za sesję

Gabinet Dietetyczny:

ul. Obrońców Westerplatte 31
81- 706 Sopot

pracuje w środy od 8:00- 18:00,
wizyty tylko po uprzedniej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Kontakt: tel. +48 506 044 236, e-mail:  danielewicz@instytuteligo.pl

Zapraszam do korzystania z usług.